Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Драгалевци
750 €
1 466.87 лв.

(9.74 €, 19.05 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 9:15 на 15 май, 2026 год.
Обявата е посетена 21 пъти.
Площ:
77 m2
Етаж:
Партер от 5

Описание на имота:

ВЪЗМОЖНОСТ ЗА НАЕМАНЕ НА ПОДЗЕМЕН ГАРАЖ 25 КВ.М. С ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЩОРА И С ТОПЛА ВРЪЗКА.
Агенция за недвижими имоти Peak Real Estate предлага двустаен апартамент в кв. Драгалевци 🌿
Апартамента е разположен в един от най-предпочитаните и спокойни райони на София кв. Драгалевци.🏡✨
📐 Разпределение:
✔️ Входно антре
✔️ Хол с кухненски бокс
✔️ Спалня
✔️ Баня с тоалетна
✔️ Двор ☀️
🛋️ Имотът се предлага напълно обзаведен и оборудван с всичко необходимо за едно удобно ежедневие.
📍 За района:
Кв. Драгалевци е един от най-зелените и предпочитани квартали в подножието на Витоша. Районът предлага бърз достъп до централната част на града, Околовръстен път и основни пътни артерии. В близост се намират супермаркети, ресторанти, училища, детски градини, спортни центрове и еко пътеки. 🌲🏔️
Локацията е перфектна за хора, които искат да съчетаят динамиката на града със спокойствието
💵 ЦЕНА: 750 ЕВРО 💵
📲 РЕФ.НОМЕР: 67134📲
За контакт:
0882988975

Този имот се предлага само на частни лица
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Драгалевци
Обява: 2c177882571689155

750 €
1 466.87 лв.
История на цената